5 wskazówek, które pomogą Ci wygrywać

Poniżej prezentujemy 5 podstawowych zasad, które z pewnością przydadzą się zarówno początkującym graczom jak i tym z dłuższym stażem, ale gorszą pamięcią ????

squash-porady-rodzaje-uderzen

Drive, boast, cross czyli rodzaje uderzeń w squashu

Gra w squasha w swoich podstawach wydaje się nietrudna, jednak jeśli chcemy grać na bardziej zaawansowanym poziomie musimy mieć świadomość mnogości zagrań i możliwości ich rozegrania. To właśnie dzięki odpowiednim umiejętnościom wykonania odpowiedniego zagrania, które albo szybko skończy wymianę, albo zmęczy przeciwnika, będziemy mogli odnieść upragnione zwycięstwo.

Podstawy gry w squash’a

Początki każdej gry bywają trudne, zwłaszcza jeśli dobrze nie zrozumiemy zasad. Dla wszystkich początkujących graczy opisujemy podstawowe reguły niezbędne do rozpoczęcia przygody ze squashem.

Pierwszy raz w klubie squasha

Udajesz się po raz pierwszy na kort i nie bardzo wiesz czego się spodziewać? Wydaje Ci się, że wcześniej musisz wydać wszystkie oszczędności na profesjonalny sprzęt i strój? Przeczytaj poniższe wskazówki o czym należy pamiętać zaczynając przygodę ze squashem, a wszelkie obawy przed pierwszą wizytą na korcie na pewno znikną.

NOWE GODZINY OTWARCIA

1.07.2020 - 31.08.2020

Pn, Śr 8.00 - 21.00

Wt, Czw 8.00 -23.00

Piątek 8.00 - 20.00

Sobota 9.00 - 14.00

Niedziela 9.00 - 13.00